Petulla amerikane

Shkojnë me krem çokollate, karamel, reçel, djathë, gjithçka! Përbërësit: 250ml qumësht 125g miell 1 vezë 3 lugë gjelle sheqer 1 lugë të vogël kripë 2 […]

Maska me kivi dhe kos!

Të ndara mes familjes dhe punës, femrat e sotme në karrierë kanë gjithmonë e më pak kohë për t’ia kushtuar vetes. Sa u përket qendrave […]

1 2 3 4